Print

,,Niech żyje Lekkoatletyka!” - VII Zawody Lekkoatletyczne Szkół we Władysławowie

Stanąć na najwyższym podium i poczuć radość z wygranej to marzenie każdego sportowca. Ale zanim przyjdzie czas na zbieranie laurów, potrzeba wielu godzin wyrzeczeń, treningów i ciężkiej pracy.

W piątek, 22 kwietnia 2016 r., już po raz 7 zorganizowano we Władysławowie, na Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym ,,Moje Boisko – Orlik 2012” Gminne Zawody Lekkoatletyczne dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych i klas I-III gimnazjów z terenu Gminy Władysławów. Głównym celem Zawodów jest aktywizacja sportowa dzieci i młodzieży oraz popularyzacja dyscypliny sportowej, jaką jest lekkoatletyka.

Zawody otworzył Zastępca Wójta Piotr Szewczyński wraz z pełniącą obowiązki Dyrektora Zespołu Szkół we Władysławowie - Panią Urszulą Maciejewską. Organizatorem Zawodów był Urząd Gminy Władysławów, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych we Władysławowie, Szkoły Podstawowe oraz Gimnazja z terenu Gminy Władysławów, Uczniowski Klub Sportowy ,,Skoczek” oraz LZS Baszta Wyszyna.

Uczniowie mieli okazję rywalizować w kilku konkurencjach lekkoatletycznych, takich jak: skok wzwyż, rzut piłeczką palantową, skok w dal, rzut oszczepem, pchnięcie kulą, bieg na dystansie 100 m, 300 m, 600 m, 1000 m, bieg na 100 i 110 m przez płotki. Każdy z zawodników mógł startować w dwóch konkurencjach: jednej biegowej i jednej technicznej. Wyżej wymienione konkurencje lekkoatletyczne rozegrano z podziałem na dziewczęta i chłopców, z rozbiciem na poszczególne klasy szkoły podstawowej i gimnazjum.

Zawodnicy z niecierpliwością oczekiwali na ogłoszenie wyników, prezentację na podium i dekorację pamiątkowymi medalami.

Już dziś zapraszamy na kolejną edycję Zawodów Lekkoatletycznych Szkół w 2017 roku, podczas których na pewno nie zabraknie gorącej atmosfery, zapału i nutki rywalizacji wśród zawodników. Jeszcze raz gratulujemy medalistom i wszystkim zawodnikom, którzy zechcieli wziąć udział w Zawodach i sprawdzić swoje możliwości.


Władysławowska lekkoatletyka w obiektywie TV Wielkopolska: http://poznan.tvp.pl/25167798/uroczystosci-we-wladyslawowie

E. M.

Print

Harmonogram Rezerwacji - Maj 2016

 
 
Każda grupa zorganizowana zgodnie z obowiązującym regulaminem "Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego Orlik 2012" przed przystąpieniem do zajęć, zobowiązana jest do wpisu w arkuszu wejść/wyjść znajdującego się w pokoju animatora.
 
Do otwarcia harmonogramu wymagany jest program Acrobat Reader lub Foxit Reader.
 
Print

Harmonogram Rezerwacji - Kwiecień 2016

 
 
Każda grupa zorganizowana zgodnie z obowiązującym regulaminem "Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego Orlik 2012" przed przystąpieniem do zajęć, zobowiązana jest do wpisu w arkuszu wejść/wyjść znajdującego się w pokoju animatora.
 
Do otwarcia harmonogramu wymagany jest program Acrobat Reader lub Foxit Reader.
 
Print

Rezerwacja Kompleksu Sportowego Moje Boisko Orlik 2012 w sezonie 2016

Urząd Gminy Władysławów informuje, że możliwa już jest rezerwacja godzin na Kompleksie Sportowym Moje Boisko Orlik 2012 we Władysławowie w sezonie 2016.

W sprawie rezerwacji proszę o kontakt z:

Panem Bartłomiejem Wiśniewskim tel. 601 372 066

Panem Miłoszem Olkiem tel. 663 330 603

Print

Turniej plażowej piłki nożnej na Orliku

                                

Witam w gminie Władysławów

Serdecznie zapraszam Państwa do odwiedzania władysławowskiej ziemi, ufając, że pobyt wśród nas dostarczy przyjemnych wrażeń.

Wójt Gminy Władysławów
Krzysztof Zając